• Zwroty i wymiana

Zgodnie z polskim prawem konsumenckim, sklep Mały Sportowy ma obowiązek przyjąć niewadliwy towar kupiony przez sklep internetowy. Towar można zwrócić tylko przy załączeniu dowodu jego zakupu w okresie 14 dni kalendarzowych od dnia sprzedaży, jeśli: 
  • produkt nie został użyty, 
  • jest w stanie nienaruszonym bez śladów użytkowania, 
  • ma oryginalne i nieuszkodzone opakowanie, 
  • są fabryczne doczepione metki. 
Ze względów higienicznych nie zwracamy i nie wymieniamy: bielizny, skarpetek i opasek do włosów.
Zwrot pieniędzy dokonujemy używając sposobu płatności zgodnego z pierwotną transakcją. W przypadku zwrotu za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą dokonamy zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej. Jeśli zapłaciłaś/eś za zakupy gotówką przy odbiorze, wtedy pieniądze prześlemy na podany w formularzu zwrotu numer konta bankowego. Swoje środki otrzymasz w ciągu 3-5 dni roboczych, licząc od dnia zweryfikowania przez nas otrzymanej od Ciebie przesyłki. W sytuacjach wyjątkowych czas może się wydłużyć do 14 dni.
W przypadku otrzymania wadliwego lub niezgodnego z zamówieniem towaru, wymiana towaru polega na zwróceniu produktów zgodnie z procedurą zwrotu i ponownym złożeniu zamówienia w naszym sklepie. 

WYPEŁNIJ FORMULARZ PRZYGOTUJ PRZESYŁKĘ ZWROT PIENIĘDZY
     
zwrot_formularz.png zwrot_wyslij_przesylke.png zwrot_pieniedzy.png
Zapoznaj się powyższymi zasadami i wypełnij formularz zwrotu załączony do Twojego zamówienia lub dostępny do pobrania tutaj. Pamiętaj o określeniu powodu zwrotu.   Przygotuj przesyłkę ze zwracanym towarem, dowodem zakupu i wypełnionym formularzem. Starannie zabezpieczoną paczkę odeślij na nasz adres. Pamiętaj, nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem. Pieniądze zostaną zwrócone w czasie od 3 do 5 dni roboczych, licząc od dnia otrzymania od nas przesyłki. W sytuacji wyjątkowej środki trafią do Ciebie w ciągu 14 dni.