• Formy dostawy

Zaraz po dokonaniu zakupu, rozpoczynamy realizację i przekazujemy informacje do magazynu, gdzie zamówienie jest kompletowane i przygotowywane do wysyłki. W zależności od dostępności towaru na naszym magazynie lub magazynie producenta czas realizacji to 3-5 dni. Następnie, na podany w zmówieniu adres email Konsument otrzymuje numer przesyłki, dzięki któremu może śledzić paczkę w trakcie jej dostawy. Wszystkie przesyłki wysyłane firmą kurierską są ubezpieczone. Standardowo dostarczenie przesyłki powinno odbyć się w przedziale 1-2 dni robocze od momentu jej nadania.

W chwili odbioru towaru Konsument zobowiązany jest do sprawdzenia czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu lub nieprawidłowości w jej kompletności. Sprawdzenie musi odbyć się w obecności osoby dostarczającej towar. W przypadku uszkodzenia towaru lub braku wskazanego w zamówieniu produktu należy w obecności kuriera sporządzić protokół reklamacyjny zawierający opis uszkodzenia (odpowiedni druk zobowiązany jest posiadać kurier).

Jeżeli potrzebujesz dokonać zmiany w adresie dostawy, prosimy o niezwłoczny kontakt – postaramy się o zmianę miejsca doręczenia przesyłki.


inpost_dostawa(2).png Wybierz kuriera InPost lub Paczkomaty i odbierz paczkę wygodnie 24/7. Nasza rekomendowana opcja dostawy.
dpd_dostawa(1).png Zgodnie z wybraną opcją DPD dostarczy przesyłkę do Twoich drzwi lub najbliższego punktu odbioru w 24h.